اسباب کشی | هر نکته مهمی که باید در رابطه با اثاث کشی بدانید + لوازم مورد نیاز

اسباب کشی اصول خاص خود را دارد

در گذشته خبری از اتوبارها نبود و همه باید اثاث کشی را با کمک خانواده و خودروهای شخصی انجام می‌دادند. همین باعث شد حتی با معرفی اتوبارها و ارائه خدمات متنوع توسط آن‌ها، اسباب کشی به عنوان امری سخت تلقی شود و تا به امروز نیز چنین تفکری درباره آن وجود داشته باشد. اما واقعیت این است که اکنون لوازم و اصولی برای این کار در نظر گرفته شده‌اند که می‌توان با کمک آن‌ها اسباب کشی را به امری بسیار آسان تبدیل کرد. اگر هم تمایل به انجام بسته‌بندی‌ها و مراحل دیگر اسباب کشی را به صورت شخصی ندارید، می‌توانید از خدمات اتوبارهای مجرب مانند بارچین بار در این زمینه استفاده کنید. برای آشنایی با این اصول و ویژگی‌های یک اتوبار خوب در ارائه خدمات اثاث کشی آسان، این مطلب از بارچین بار را از دست ندهید.

چرا اسباب کشی کار سختی است؟

در گذشته خبری از لوازم مختلف برای اسباب کشی نبود و برای بسته‌بندی باید از یک نوع لوازم مانند کارتن‌ها میوه استفاده می‌شد. در گذشته هم کارتن‌های موزی به مقاومت بالای خود شناخته می‌شدند و می‌توانستید از آن‌ها برای بسته‌بندی استفاده کنید. اما طی کردن پروسه بسته‌بندی و دسته‌بندی لوازم خانه در کارتن‌های مختلف، کاری بسیار ساخت بود و بسته به تعداد لوازم و وسایل خانه، ممکن بود تا یک ماه هم طول بکشد. طولانی شدن این پروسه باعث خسته‌کننده بودن آن می‌شود.

در گذشته برای اسباب کشی باید خود فرد و خانواده وسایل را تا وانت یا کامیون حمل می‌کردند. اما در حال حاضر، اتوبارها این کار را انجام می‌دهند که این باعث سریع‌تر شدن پروسه اسباب کشی و خستگی کمتر آن می‌شود. با این حال، همچنان بسیاری از خدمات اتوبارها استفاده نمی‌کنند.

آنباکس کردن وسایل هم مرحله دیگری از اسباب کشی است که دردسرها و سختی‌های خاص خود را دارد. اما در حال حاضر، می‌توانید در صورت نیاز، به سراغ اتوبارهایی بروید که این نوع خدمات را هم ارائه می‌دهند و می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان، لوازم و وسایل منزل را در خانه جدید شما و سر جای خود قرار دهند.

برای اسباب کشی آسان باید چه نکاتی را رعایت کنید؟

اگر قصد اسباب کشی را دارید، می‌توانید برای انجام این کار نکاتی را در نظر داشته باشید تا پروسه اسباب کشی به کاری آسان برای شما تبدیل شود. در گذشته این اصول رعایت نمی‌شد و اثاث کشی به کاری سخت تبدیل شده بود. اما اگر در حال حاضر به این نکات توجه داشته باشید، می‌توانید اسباب کشی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهید.

استفاده از لوازم مختلف برای بسته‌بندی

در حال حاضر لوازم مختلفی وجود دارند که می‌توان از آن‌ها برای بسته‌بندی لوازم منزل جهت اسباب کشی استفاده کرد. برخی از این لوازم در گذشته هم وجود داشته‌اند و می‌شد که از آن‌ها برای بسته‌بندی لوازم و اسباب کشی استفاده کرد. اما خیلی به آن‌ها توجهی نمی‌شد. از جمله این لوازم می‌توان به کارتن‌های سه، پنج و هفت لایه اشاره کرد.

استخدام کارگر برای اثاث کشی

برای اینکه بتوانید اسباب کشی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهید، نیاز به افرادی دارید که کاملا در اختیار شما باشند و هرکاری را که می‌گویید، انجام دهند. برای این منظور، می‌توانید به سراغ اتوبارها بروید. این مجموعه‌ها می‌توانند کارگرانی را برای کمک به شما در بسته‌بندی و به طور کلی، اسباب کشی، در اختیارتان قرار دهند.

نام‌گذاری کردن کارتن‌ها

شاید در زمان بسته‌بندی خیلی نام‌گذاری کردن کارتن‌ها و مشخص کردن محتویات داخل آن‌ها برایتان مهم نباشد، اما این حتما در زمان آنباکس کردن بسته‌ها خیلی برای شما کاربردی خواهد بود. چرا که دیگر لازم نیست برای اینکه متوجه شوید محتویات هر بسته‌بندی چیست، آن را باز کنید و می‌توانید با یک نگاه ساده از این موضوع مطلع شوید. در نتیجه، این مرحله از اثاث کشی با بالاترین سرعت ممکن برای شما انجام خواهد شد.

لوازم و ابزارهای مورد نیاز برای انجام اسباب کشی

اگر قصد اثاث کشی تهران یا شهرهای دیگر دارید، باید با لوازم و ابزارهای مخصوص این کار آشنایی داشته باشید. آشنایی با این لوازم و استفاده از آن‌ها می‌تواند اسباب کشی را از امری طاقت فرسا و پیچیده، به کاری آسان و سریع تبدیل کند. در ادامه و جدیدترین و مهم‌ترین ابزارهای اثاث کشی آشنا خواهیم شد.

انواع نایلون‌های محافظ

در گذشته تنها از نایلون‌های ساده برای بسته‌بندی برخی از لوازم منزل استفاده می‌شد که مقاومت جالبی نداشت و تنها در حد یک پوشش برای جلوگیری از خط و خش بود. این نوع نایلون‌ها در برابر ضربه مقاومتی نداشتند و به لوازم منزل آسیب می‌زدند.

در حال حاضر می‌توانید از نایلون‌های حباب‌دار برای بسته‌بندی و اسباب کشی استفاده کنید. این نایلون‌ها به دلیل هوای محبوس شده خود می‌توانند تا حد زیادی از فشار ضربات وارده به لوازم و اثاث منزل جلوگیری کنند. در نتیجه، اگر می‌خواهید لوازم منزل شما هیچ‌گونه آسیبی نبینند، می‌توانید به سراغ این نوع نایلون‌ها بروید که قیمت چندان بالایی هم ندارند.

انواع چسب‌های نواری و دو طرفه

در گذشته تنها یک نوع چسب و آن هم چسب نواری ساده و نازک وجود داشت که برای بسته‌بندی لوازم منزل جهت اسباب کشی تهران، باید مقدار زیادی از آن‌ها را مصرف می‌کردید. این در حالی است که در حال حاضر می‌توان از چسب نواری‌های پهن استفاده کرد که مخصوص بسته‌بندی هستند و می‌توانند بسته‌بندی را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

در برخی مواقع می‌توانید برای بسته‌بندی از چسب‌های دو طرفه هم استفاده کنید. این نوع چسب‌ها در دو سمت خود دارای چسب قوی هستند که می‌توانند دو سطح را به هم بچسبانند. از این نوع چسب‌ها بیشتر در بسته‌بندی‌های بزرگ و برای چسباندن بهتر نایلون‌های حباب‌دار به هم استفاده می‌شود.

کارتن‌های سه لایه

یکی از انواع کارتن‌ها که در بازار وجود دارد و در اثاث کشی هم می‌توان از آن استفاده کرد، کارتن سه لایه است. کارتن‌های سه لایه نسبت به وزن‌های زیاد حساس هستند و نباید وسایل و لوازم سنگین را در آن‌ها قرار داد. این نوع کارتن‌ها معمولا با ابعاد کوچک و بعضا متوسط تولید می‌شوند و نسبت به کارتن‌های دیگر قیمت پایین‌تری دارند.

کارتن‌های پنج لایه

نوع دیگری از کارتن‌های مناسب برای اثاث کشی، کارتن پنج لایه است. کارتن پنج لایه را می‌توان رایج‌ترین نوع کارتن در اسباب‌کشی معرفی کرد در عین برخورداری از قیمت مناسب، مقاومت نسبتا بالایی هم دارد و می‌توانید برای بسته‌بندی وسایل نسبتا سنگین از آن استفاده کنید.

کارتن‌های پنج لایه از دو لایه روکش و سه لایه مقوا تشکیل شده‌اند که این نشان‌دهنده مقاومت بالای آن‌ها در برابر وزن زیاد و همین‌طور رطوبت و آب است. این کارتن‌ها را می‌توان در سه نوع سایز کوچک، متوسط و بزرگ خریداری کنید. توصیه می‌کنیم برای عمده وسایل و لوازم منزل خود، از این نوع کارتن‌ها استفاده کنید که مقرون به صرفه هم هستند.

کارتن‌های هفت لایه

کارتن‌های هفت لایه، کارتن‌هایی هستند که از دو لایه روکش و پنج لایه مقوا تشکیل شده‌اند. این کارتن‌ها مقاومت بسیار بالایی در برابر وزن زیاد دارند و رطوبت و آب هم نمی‌تواند به آسانی به آن‌ها نفوذ کند. به دلیل برخورداری از این ویژگی‌ها، کارتن‌های هفت لایه کمی گران‌تر از کارتن‌های پنج لایه هستند و به صرفه نیست که برای بسته‌بندی تمام وسایل از آن‌ها استفاده کنید. اما برای بسته‌بندی لوازم بزرگ و سنگین، بهتر است به سراغ همین نوع کارتن‌ها بروید.

کارتن‌های رگال‌دار

در حال حاضر، نوع جدیدی از کارتن‌های مخصوص بسته‌بندی و اسباب کشی به بازار معرفی شده است که به آن کارتن رگال‌دار می‌گویند. این نوع کارتن می‌تواند به خوبی معضل مربوط به چروک شدن لباس‌های گران‌قیمت را در اثاث کشی رفع کند.

کارتن‌های رگال‌دار، کارتن‌هایی هستند که در آن‌ها یک رگال برای نگهداری از چند لباس وجود دارند. خانم‌هایی که به لباس‌های خود خیلی اهمیت می‌دهند، می‌تواند در زمان اسباب کشی، چند کارتن رگال‌دار خریداری کرده و لباس‌های خود را در آن‌ها آویزان کنند. این‌گونه، دیگر لباس‌ها چروک نخواهند شد و ارزش خود را از دست نخواهند داد.

لزوم استفاده از مراکز ارائه‌دهنده خدمات اثاث کشی

با توجه به اینکه می‌توان اسباب کشی را به صورت شخصی هم انجام داد، این سوال مطرح می‌شود که چرا برای انجام این کار لازم است به سراغ اتوبارهایی مانند بارچین بار برویم؟ در ادامه با دلایل انتخاب اتوبار شهر برای ارائه خدمات اثاث کشی آشنا خواهیم شد.

صرفه‌جویی در وقت

درست است که خودتان هم می‌توانید برای اسباب کشی اقدام کنید، اما اگر می‌خواهید این کار با سرعت بالایی انجام شود و در عین حال، سختی زیادی هم تحمل نکنید، استفاده از خدمات اتوباری مانند بارچین بار برای شما الزامی خواهد بود.

بارچین بار تلاش می‌کند تا خدمات خود را به بهترین شکل و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه دهد. برای کارکنان این مجموعه تاخیر معنایی ندارد و این باربری همیشه سروقت در محل برای ارائه خدمات حاضر می‌شود. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

فعالیت کارگران احراز هویت شده در بارچین بار

یکی دیگر از دلایل انتخاب بارچین بار برای دریافت خدمات مربوط به اثاث کشی، فعالیت کارگران احراز هویت شده در این مجموعه است. بارچین بار ، به عنوان جایی که وظیفه اسباب کشی را بر عهده می‌گیرند، تنها افرادی را برای کار پذیرش می‌کند که هیچ مشکل قانونی نداشته و احراز هویت شده باشند. این باعث می‌شود که با حضور این افراد در منزل برای ارائه خدمات، احساس ناامنی نداشته باشید.

ویژگی‌های یک اتوبار خود برای اثاث کشی چیست؟

اگر به دنبال جایی هستید که وظیفه اسباب کشی را بر عهده می‌گیرد، باید حتما با ویژگی‌های یک اتوبار خوب آشنا باشید تا بتوانید بهترین مجموعه را برای دریافت خدمات انتخاب کنید. در ادامه با این فاکتورها آشنا می‌شویم.

تعرفه مناسب برای اسباب کشی و بسته‌بندی اثاثیه

یک باربری خوب برای ارائه خدمات مربوط به اسباب کشی، باید خدمات خود را طبق تعرفه اتحادیه ارائه کند. توصیه می‌کنیم برای اطلاع از تعرفه قانونی، قیمت‌های اتوبارها را با هم مقایسه کنید. ما به شما این تضمین را می‌دهیم که بارچین بار تمام خدمات خود را طبق تعرفه و زیر نظر اتحادیه ارائه می‌دهد.

مشتری‌مداری در ارائه خدمات اثاث کشی

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در پیدا کردن یک اتوبار خوب، مشتری‌مداری است. این مجموعه‌ها باید بتوانند به بهترین شکل ممکن با مشتری رفتار کنند. این موضوع چه قبل از ارائه خدمات، چه در حین ارائه و چه بعد از ارائه خدمات را شامل می‌شود.

ارائه بهترین خدمات در کوتاه‌ترین زمان

وقت‌شناسی را می‌توان در لیست مهم‌ترین فاکتورهای شناسایی یک باربری خوب قرار داد. به عنوان مجموعه‌ای که در زمینه باربری فعالیت می‌کند، کارکنان آن باید بتوانند بدون هیچ تاخیری در محل حاضر شده و بدون اتلاف وقت شروع به کار کنند.

برخورداری از خودروهای باربری مختلف

برخی از مجموعه‌های باربری، تنها یک نوع خودرو را برای ارائه خدمات مربوط به اسباب کشی ارائه می‌دهند. این در حالی است که شما می‌توانید مطابق با نیاز خود، انواع خودروهای باربری را از مجموعه ما دریافت کنید. از جمله خودروهای موجود در بارچین بار می‌توان به انواع وانت از جمله پراید، آریسان، نیسان و پیکان، انواع کامیونت از جمله ایسوزو، خاور ۳۰۲ و جک و انواع کامیون از جمله خاور اشاره کرد که همه در انواع مدل‌های مسقف، بدون سقف و دیواره‌دار ارائه می‌شوند.

کیفیت بالای ارائه خدمات

برای شناخته شدن یک اتوبار به عنوان بهترین مجموعه برای دریافت خدمات اثاث کشی، تنها موضوع وقت‌شناسی مطرح نیست. بلکه کارکنان آن باید بتواند در عین برخورداری از سرعت بالا، دقت کافی را هم داشته باشند. عدم برخورداری از کیفیت کار بالا باعث آسیب رسیدن به اموال مشتری می‌شود که به هیچ عنوان قابل قبول نیست. شما می‌توانید بالاترین کیفیت خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن از بارچین بار دریافت کنید.

بارچین بار ؛ ارائه‌دهنده خدمات حمل و بسته‌بندی اثاثیه

اگر قصد اسباب کشی دارید، باید در بسته‌بندی از لوازم مختلفی استفاده کنید تا لوازم و وسایل منزل شما کاملا ضد ضربه شوند. شما می‌توانید خدمات مربوط به بسته‌بندی و باربری لوازم و وسایل منزل را از بارچین بار دریافت کنید. اتوبار ما تلاش می‌کند تا بهترین خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن با تعرفه اتحادیه به مشتریان ارائه دهد. در صورت نیاز به دریافت مشاوره و رزرو نوبت می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.فدک بار.اسباب چی.جیحون بار.تابان بار.اطلس بار.زیبابار.صداقت بار.جی بار.ابی بار.اچاره.ساقدوش بار.بشکن بار

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق سایت برای بارچین بار محفوظ است.

Call Now Buttonتماس بگیرید (کلیک کنید)