ظریف بار

باربری و حمل بارظریف بار

باربری ظریف بار

کارتن حمل بار و اسباب کشی

کارتن های حمل بار و اسباب کشی ظریف بار با استحکامی بینظیر.

ظریف بار در تهران

قیمت باربری به صرفه

تجربه اسباب کشی قیمت پایین کیفیت بالا را با ما تجربه کنید

اتوبار ظریف بار

باربری و حمل اثاثیه منزل راحت

برنامه ریزی دقیق عملیاتی ، استفاده از خدمات بسته بندی، جداسازی لوازم خرده ریز از درشت

ظریف بار کرج

تشخیص یک باربری ایمن

ارائه‌ی خدمات مناسب ، درست و کامل نوید خیالی آرام را به شما میدهد

صحیح و سالم سفر کنید

۹۹درصد از مشتریان ما ،به صورت رایگان بیمه شده اند.


خدمات عالی را تجربه کنید

ما همواره بهترین خدمات را در حوزه باربری جهت رفاه مشتریان ارائه می دهیم.


همه چیز در یک پیشنهاد

شما می توانید از خدمات باربری یکسان استفاده کنید، اکنون به صورت سرویس رایگان هنگام رزرو ارائه می شود.

چیزی که ما را خاص می کند

باربری و اتوبار ظریف بار

باربری شرق تهران

کارکنان صمیمی

مهربانی و صمیمیت با خانواده، مشتریان، همکاران و جامعه

کنترل را در دست بگیرید.

پرداخت فقط برای فضای مورد استفاده شما و دانستن دقیق قیمت در هنگام بارگیری


صرفه جویی در هزینه

۷۸درصد مشتریان ما می گویند ما را برای قیمت هایمان انتخاب کرده اند.

حمل بار به شهرستان از جمله خدمات تخصصی ظریف بار است که جهت رفاه بیشتر به شما ارائه میدهد.

متعهدیم که جهت ارائه ی بهترین خدمات ، کنار شما باشیم.

شرکت باربری و اتوبار ظریف بار

با همراهی ظریف بار با اطمینان خاطر نقل مکان کنید

موضوع اسباب‌کشی و حمل وسایل همواره یکی از چالش‌های مستاجرین یا حتی صاحب‌ خانه‌هایی بوده است، که قصد دارند محل سکونت خود را عوض کنند. این چالش همواره با کم و کاستی‌هایی از سوی شرکت‌های باربری تهران مواجه شده است. از این کم و کاستی‌ها می‌توان به عدم احتیاط هنگام جابه‌جایی وسایل، گم شدن وسایل در راه رسیدن به مقصد و مشکلاتی دیگر که حتما خود یا اطرافیانتان با آن‌ها روبرو شده‌اند، نیز اشاره کرد. ما در ظریف بار همه این کم و کاستی‌ها را رفع می‌کنیم و خدمات صادقانه و بدون نقصی را به ارائه می‌دهیم. با ما دیگر نگرانی در مورد خط افتادن یا فرورفتگی‌های وسایل خود مانند یخچال یا شکستن وسایل ظریف نداشته باشید. زیرا ظریف بار بهترین باربری شهر با ظرافت و دقت وسایل شما را به سمت مقصد منتقل می‌کند.

مزایای روش‌های نوین باربری

در ابتدا شاید برایتان این سوال پیش بیاید که چرا باید به سراغ شرکت‌های باربری برویم و از کمک آن‌ها استفاده کنیم؟ مگر چه کار سختی قرار است انجام دهیم؟ خب این سوال‌ها بیشتر برای کسانی به وجود می‌آید که شاید تازه عروس و داماد هستند یا تا به حال تجربه حمل اثاثیه منزل را نداشته‌اند. با این حال اگر یک بار به سراغ روش‌های سنتی حمل و نقل بروید و دردسرهای آن را بچشید دیگر تا آخر عمر از خدمات شرکت‌های باربری خوب مانند ظریف بار استفاده خواهید کرد.

  • ایمنی

  • کیفیت

  • قابل اعتماد

معایب روش‌های سنتی اسباب کشی

اگر تاکنون تجربه اسباب‌کشی به روش نوین را نداشته‌اید، باید بدانید که در روش‌های قدیمی و خود محور، تمام کارهای پروسه اسباب‌کشی به عهده شما است. این شاید به ظاهر یک امر بدیهی بیاید، اما فکرش را که بکیند، متوجه می‌شوید که فقط جابه‌جایی وسایل از طبقات یک ساختمان چقدر کار طولانی، سخت و طاقت‌فرسایی می‌باشد. به علاوه اینکه شما باید تمام وسایل خود را به شیوه مناسب بسته‌بندی کنید، تا وسایل شما در مسیر انتقال آسیب نبینند. این موضوع به کنار، مسئله پیدا کردن کارتن مناسب برای وسایل خانه نیز یکی دیگر از کارهای فرسایشی می‌باشد که باید به آن رسیدگی شود. شما می‌بایست با توجه به حجم و وزن وسایل خود کارتن و جعبه مناسب را برای اسباب‌کشی انتخاب کنید.

با انجام تمامی این مراحل حالا نوبت به قسمت اصلی از سریال کارهای طاقت فرسای اسباب‌کشی می‌رسد و آن هم انتقال وسایل است. اگر طول مسیر انتقالی را در نظر نگیریم و فرض کنیم که شما به آپارتمانی که تنها دو کوچه با شما فاصله دارد، نقل مکان می‌کنید؛ با این حال باز هم باید بالا و پایین کردن وسایل را در پله‌ها آن هم به صورت ایمن در نظر گرفت که اگر تجربه این کار را نداشته باشید، حتما در خوش بینانه‌ترین یک یا دو وسیله را به دیوارهای راه پله می‌کوبانید.

نحوه کار باربری‌های نوین

با این همه مشکلاتی که برای روش‌های سنتی حمل و نقل ذکر شد معقول است، که افرادی که می‌خواهند در وقت خود صرفه‌جویی کنند و وسایل خود را ایمن به مقصد برسانند به سراغ اتوبارهای نوین بروند. باربری‌های نوین که مانند شرکت ظریف بار دارای بیمه هستند، می‌توانند وسایل شما را در بهترین کارتن‌ها و با روش‌های به روز بسته‌بندی، در این کارتن‌ها قرار دهند. همچنین وجود افراد مجرب که دارای سابقه کاری در زمینه حمل و نقل و جابه‌جایی وسایل هستند نیز یکی از مزیت‌هایی محسوب می‌شود که بسیاری از افراد را به استفاده از این روش ترغیب می‌کند. اتوبار ظریف بار بزرگترین اتوبار تهران این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا از تمامی دردسرهای روش‌های سنتی جان سالم به در کنید و با خیالی آسوده نسبت به انتقال وسایل خود اقدام کنید.

چرا باید به سراغ ظریف بار برویم؟

اتوبار ظریف بار یکی از بهترین شرکت‌های حمل و نقل در استان تهران و البرز شناخته می‌شود. شرکت ما با ارائه ویژگی‌های بسیار خوب در ازای قیمتی مقرون به صرفه و طبق تعرفه به شما تجربه یک انتقال خانه با خیال راحت را تقدیم می‌کند. اتوبار ظریف بار تهران با دارا بودن کادری مجرب به حمل وسایل و دارا بودن بهترین روش‌های بسته‌بندی وسایل با افتخار اعتماد بسیاری از شهروندان عزیز را کسب کرده‌ است.شرکت های همکار ظریف بار عبارت اند از اطلس بار و صداقت بار.این دو شرکت باربری همانند ظریف بار در زمینه باربری بسیار موفق هستند.

شعب ظریف بار در مناطق تهران و کرج:

  1. ظریف بار شمال تهران 
  2. ظریف بار غرب تهران
  3. ظریف بار شرق تهران
  4. ظریف بار مرکز تهران
  5. ظریف بار کرج

رزرو نوبت به صورت آنلاین

یکی از ویژگی‌های عالی شرکت باربری ظریف بار امکان رزرو انلاین در زمان دلخواه برای انتقال اسباب‌تان است. این ویژگی‌ به شما این امکان را می‌دهد که با توجه به زمان اتمام قرارداد خود یا با توجه به شرایط بهترین فصل را برای اسباب‌کشی انتخاب کنید. برای مثال خانواده‌هایی که دارای فرزندان محصل می‌باشند می‌توانند با رزرو زمانی مناسب در فصل تابستان برنامه‌های انتقال اثاثیه‌های منزل را انجام دهند.
همچنین اسباب‌کشی در فصل‌های گرم نزد اکثر خانواده‌های ایرانی نیز بهترین انتخاب می‌باشد. اسباب‌کشی در این فصول این امکان را به شما می‌دهد که در آب و هوایی مناسب برای این کار اقدام کنید تا در صورت دارا نبودن وسایل گرمایشی یا سرمایشی اعضای خانواده شما در موقعیت نامناسب قرار نگیرند. داوطلبان می‌توانند از طریق بخش رزرو اینترنتی سایت ظریف بار این کار را با ارائه اطلاعات مورد نیاز انجام دهند.

افراد مجرب برای جابه‌جایی وسایل شما

در اتوبار ظریف بار شما می‌توانید افرادی را پیدا کنید که در زمینه حمل وسایل سنگین و سبک دارای سوابق زیادی می‌باشند. ما در ظریف بار به شما افرادی مجرب را برای انجام خدمات ارائه می‌کنیم تا به بهترین شکل ممکن وسایل و اثاثیه منزل شما به منزل بعدی‌تان منتقل شود.

اسباب‌کشی با کم‌ترین قیمت ممکن در ازای امنیت بالا

مقرن به صرفه بودن هزینه‌های اسباب‌کشی همواره یکی از معیارهای اصلی برای انتخاب شرکت باربری مناسب بوده است. چیدن و بسته‌بندی مناسب، کاور کردن وسایل شکننده در ازای قیمت پایین به بهترین ویژگی باربری ما تبدیل شده است. متخصصین بسته‌بندی ما با استفاده از روش‌های چیدمان مناسب و استفاده از وکیوم‌های ضربه‌گیر، نایلون‌های بابل‌رپ و کارتن‌های محکم کار بسته‌بندی اثاثیه منزل را انجام می‌دهند.

دارا بودن انبارهای مورد اعتماد برای وسایل خانه شما

یکی از ویژگی‌های ظریف بار که بیشتر برای جهیزیه دوشیزه‌های ایرانی استفاده می‌شود، انبارهای بزرگ برای به امانت گذاشتن وسایل است. ظریف بار با سال‌های زیادی تجربه در این زمینه دارای انبارهای بسیار بزرگ و ایمنی می‌باشد که شما می‌توانید با هدف‌های کوتاه یا بلند مدت اثاثیه خود را به امانت بگذارید.

روش‌های نوین و به روز بسته‌بندی اثاثیه منزل

متخصصین ما  با اطلاعی کامل نسبت به بسته‌بندی مناسب وسایل، می‌توانند اثاثیه شما را با بهترین حالت ممکن از نظر ایمنی و چینش در کارتن‌های مناسب مرتب کنند. ارائه این خدمات از سوی باربری ما باعث شده تا در میان انواع شرکت‌های باربری موجود در استان تهران و حتی در ایران برجسته شویم و منحصر به فرد باشیم. متخصصین ما به محض بررسی وسایل شما در سریع‌ترین زمان ممکن اثاثیه شما را بسته‌بندی می‌کنند.

تماس

داوطلبان دریافت خدمات کم‌نظیر شرکت باربری ظریف بار با شرکت جهت مشاوره رایگان و رزرو نیروی حمل اثاث وماشین مخصوص حمل اثاث با همکاران ما تماس حاصل بفرمایید.

یکی دیگر از ویژگی‌های اتوبار ظریف بار این است که می‌توانید در صورت نیاز به دریافت مشاوره درمورد زمان و نحوه جابه‌جایی با تماس با اپراتور با متخصصین مجرب ما در این زمینه گفتگو کنید و شرایط ایده آل را برای اسباب‌کشی خود جویا شوید.

بزرگ‌ترین شرکت حمل و نقل در کشور با سابقه‌ای کم‌نظیر

شرکت حمل بار ظریف بار در تهران با بیش از نیم قرن تجربه در میان شرکت‌های باربری بزرگ‌ترین شرکت باربری در سطح کشور به حساب می‌آید. این شرکت در طول این ۵۰ سال به باربری تخصصی با هزینه پایین و رعایت تمامی استانداردها و پروسه‌های به روز دنیا مشغول خدمت رسانی به شما عزیزان بوده است.

ظریف بار با چشم اندازی در راستای خدمات رسانی بهتر به مشتریان در سالیان اخیر پیشرفت چشم‌نوازی داشته است و توانسته به یکی از محبوب‌ترین باربری‌های شهر تهران تبدیل شود.

کامیون‌های متعدد در زمینه خدمات رسانی هرچه بهتر

باربری ظریف بار در ۵۰ سال گذشته تجربه بی‌نظیر خود در خدمت رسانی به شما عزیزان هدف قرار داده است. این روش به ما این کمک کرد است تا امروز این شرکت دارای حدود ۱۰۰ دستگاه خاور و تعداد بالایی نیروی اسباب‌کشی مجرب برای کمک رسانی هرچه بیشتر به شما باشد.

انواع بسته‌بندی شرکت ظریف بار

بسته‌بندی اثاثیه منزل به غیر از این که کاری بسیار دشوار برای افراد نا بلد می‌باشد، یکی از مهم‌ترین مراحل انجام یک اسباب‌کشی مناسب است. نوع و چگونگی بسته‌بندی وسایل در روند انتقال اثاثیه منزل به قدری مهم است که اگر در انجام آن کوتاهی شود یا غفلتی صورت بگیرد، می‌تواند عواقب جبران ناپذیری داشته باشد. شما می‌توانید بسته‌بندی وسایل خود را به باربری ما بسپارید تا با بهترین روش‌های ممکن در انواع کارتن‌ها که در ادامه نیز آمده است، وسایل شما بسته‌بندی شوند.

کارتن مناسب برای بسته‌بندی

برای بسته‌بندی وسایل مهم و با ارزش شما مشتریان عزیز کارتنی اختصاص دیده شده است که دارای پنج لایه می‌باشد. این کارتن بسیار محکم و مقاوم می‌باشد و از لحاظ اندازه‌ای دو برابر سایز یک کارتن موز می‌باشد. این کارتن‌ها که مناسب بسته‌بندی وسایل ظریف و شکننده می‌باشد، در اختیار شما عزیزان قرار دارد. مشتریان می‌توانند با انتخاب این نوع کارتن برای بسته‌بندی وسایل خود، اثاثیه منزل را با خیالی آسوده به متخصصین ما بسپارند.
مشخصات دقیق کارتن‌های پنج لایه بسته‌بندی به شرح زیر است:
• دارای طول ۵۹ سانتی‌متر
• دارای عرض ۳۸ سانتی‌متر
• دارای ارتفاع ۴۰ سانتی‌متر
کارتن حمل مواد غذایی و یخ زده
یکی از ظریف‌ترین قسمت‌های اسباب‌کشی مخصوصا به مناطق دور مراقبت و نگهداری از وسایل داخل یخچال می‌باشد و وسایلی که نیاز به دمای پایین برای سالم ماندن دارند را می‌توانید با انتخاب بسته‌های حمل مواد غذایی پنج لایه با اطمینان خاطر به منزل بعدی خود ببرید. کوتاهی و بی دقتی در این زمینه امکان این را به وجود می‌آورد که این وسایل در صورت فاسد شدن آسیب مالی و حتی آسیب‌های جسمی به اعضای خانواده‌تان وارد کند.

مشخصات دقیق کارتن‌های حمل مواد غذایی به شرح زیر است:
• دارای طول ۵۹ سانتی‌متر
• دارای عرض ۳۸ سانتی‌متر
• دارای ارتفاع ۴۰ سانتی‌متر

کارتن‌های دارای رگال برای بسته‌بندی لباس

یکی از بهترین کارتن‌های ما کارتن بسته‌بندی لباس می‌باشد که درست مانند یک کشوی کوچک در طول اسباب‌کشی شما عمل می‌کند. همواره هزینه‌های خشک‌شویی پس از اسباب‌کشی یکی از مسائلی بوده است که افراد به دنبال حل آن بوده‌اند، با این باکس‌ها شما می‌توانید لباس‌های مجلسی و مهمانی خود را بدون چروک شدن بسته‌بندی کنید و در منزل جدید خود استفاده کنید.
مشخصات کارتن‌های بسته‌بندی لباس به شرح زیر است:
• دارای طول ۵۲ سانتی‌متر
• دارای عرض ۵۹ سانتی‌متر
• دارای ارتفاع ۱۰۶ سانتی‌متر

ساک مناسب برای بسته‌بندی رخت خواب

یکی از معضلات همیشگی اثاثیه‌ منزل وجود رخت‌ خواب‌های زیاد و دست و پاگیر می‌باشد. اگر تجربه اسباب‌کشی را پیش از این داشته‌اید حتما می‌دانید که جا دادن رخت‌ خوابی که حجم زیادی می‌گیرند در میان وسایل موجود کاری تقریبا غیر ممکن است. اما با ساک‌های انعطاف‌پذیر رخت‌خواب ما می‌توانید به راحتی پتو و ملحفه‌های خود را در آن جا دهید.
مشخصات ساک‌های بسته‌بندی رخت خواب به شرح زیر است:
دارای طول ۵۵ سانتی‌متر
دارای عرض ۱۲۰ سانتی‌متر
دارای ارتفاع ۴۴ سانتی‌متر
وسایلی دیگری نیز مانند کیف‌های جاکفشی، استرج، چسب‌های بسته‌بندی برای بسته‌بندی اثاثیه منزل در اتوبار ظریف بار استفاده می‌شود که بهترین شرایط اسباب‌کشی را برای شما فراهم می‌کند.

تعرفه‌های مختلف ظریف بار

یکی از مهم‌ترین مسائلی که باید پیش از انتخاب یک باربری مناسب در نظر بگیرید، تعرفه‌ها و قیمت آن باربری می‌باشد. تعرفه‌های ظریف بار برای مشتریان گرامی طبق تعرفه‌هایی محاسبه می‌شود که در اتحادیه باربری و اتوبار کل استان تهران تعریف شده است. بنابراین با اطمینان کامل می‌گوییم که برای مقرون به صرفه بودن هزینه‌ها خیالتان راحت و فقط از کیفیت ارائه شده لذت ببرید.

بر اساس کلی تعرفه قیمت‌ها بستگی به نوع بار، وزن، مسافت، و مسائل دیگر دارد. این معیارها تعیین کننده اصلی قیمت انتقال اثاثیه منزل افراد می‌باشد. شرکت ظریف بار دارای پرسنل مجربی می‌باشد که در تلاش هستند تا همواره پایین‌ترین تعرفه و قیمت ممکن را برای خدمت‌رسانی به شما عزیزان تدارک دیده باشند.
تعرفه باربری شرکت ظریف بار نسبت به نوع بارگیری درخواستی شما نیز متفاوت است. بارگیری‌ها به صورت کلی به سه دسته تقسیم می‌شوند:
• بارگیری حرفه‌ای
• بارگیری ویژه
• بارگیری معمولی
بارگیری حرفه‌ای
بارگیری‌های حرفه‌ای در میان تعرفه‌های شرکت ظریف بار از بیشترین قیمت برخوردار است. در این روش پرسنل ما از افراد حرفه‌ای استفاده می‌کنندف که آموزش‌های مناسبی در زمینه بارگیری و دسته‌بندی انجام داده است. بارگیری حرفه‌ای با ظرافت، دقت و نظم بالاتری انجام می‌شود که به همین دلیل از افرادی استفاده می‌شود که تجربه و علم لازم را برای این منظور داشته باشند.

بارگیری ویژه

بارگیری ویژه ما مناسب افرادی است که نیاز دارند تا تمامی مراحل اسباب‌کشی خود و حتی برخی از تعمیرات خانه را توسط متخصصین ما انجام دهند. ظریف بار برای این نوع باربری متخصصینی را قرار داده‌ است تا بتوانند در هر موقعیت و شرایطی کمک حال روند اسباب‌کشی شما باشند. متخصصین ما در روش‌های بارگیری ویژه توانایی‌هایی نظیر لوله‌کشی، نصب آب گرم‌ کن و نصب کولر را دارا می‌باشند. به همین علت می‌باشد که در شرکت ظریف بار نام متخصصین خود را افراد همه کاره گذاشته‌ایم.

بارگیری معمولی

باربری معمولی که مقرون به صرفه‌ترین روش حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل می‌باشد، ویژگی‌های روش‌های دیگر را دارا نمی‌باشد. با این حال این روش که نزد کسانی که می‌خواهدن با بودجه کم تقل مکان کنند از محبوبیت بالایی برخوردار است. البته لازم به ذکر است که این روش دارای امنیت بالایی نیز می‌باشد. به عبارت دیگر شما می‌توانید اثاثیه منزل خود را با خیالی راحت به دست افراد متخصص ما بسپارید و صحیح و سالم در مقصد مورد نظر تحویل بگیرید.

انواع بیمه برای اثاثیه ارسالی

یکی از ویژگی‌های بسیار جالب توجه باربری ظریف بار این است که اسباب و اثاثیه به هنگامی که در اختیار افراد این شرکت قرار می‌گیرند، بیمه می‌شوند. این بیمه‌ها داری انواع گوناگونی می‌باشند که با توجه به نوع وسایل و محل ارسال آن‌ها انتخاب می‌شود. وسایل شما علاوه بر اینکه در بسته‌بندی‌های کاملا ایمن قرار خواهند گرفت، بیمه نیز خواهند شد که در ادامه انواع این بیمه‌ها آورده شده است:
• بیمه وارداتی
بیمه وارداتی برای وسایلی می‌باشد که توسط ظریف بار از کشورهای دیگر به ایران دریافت شوند

• بیمه صادراتی
بیمه صادراتی برای وسایلی می‌باشد که توسط ظریف بار به کشورهای دیگر ارسال می‌شوند
• بیمه ترانزیت
بیمه ترانزیت برای کالاهایی می‌باشد که توسط ظریف بار به صورت ترانزیت جابه‌جا می‌شوند
• بیمه داخلی
بیمه داخلی برای کالاهایی می‌باشد که در یک شهر جابه‌جا شوند
انبارهای موقت با اهدافی مختلف
شرکت ظریف بار علاوه بر خدمات حمل و نقلی خود دارای خدمات دیگری نیز می‌باشد که اجاره انبارهای مقرون به صرفه یکی از این خدمات می‌باشد. این انبارها با اهداف مختلفی به صورت کوتاه و بلند مدت توسط افراد اجاره می‌شوند. این انبارها بیشتر نزد مالکان کسب و کار و دوشیزه‌های ایرانی که نیاز به یک انبار امن برای تکمیل جهیزیه خود دارند استفاده می‌شود.
انبار موقت برای جهیزیه
یکی از دغدغه‌های اصلی خانم‌هایی که در حال تکمیل جهیزیه خود هستند انبار کردن آن‌ها در مکانی ایمن و مطمئن است. این افراد می‌توانند از انبارهای شرکت ظریف بار استفاده کنند.
انبار موقت برای پوشاک
مالکان مغازه‌های پوشاک با توجه به نیازهای مردم در فصول مختلف نیازمند یک انبار بزرگ می‌باشند تا بتوانند در زمان مناسب لباس مورد نیاز مشتریان خود را تامین کنند. به ویژه در زمان‌هایی مانند تعطیلات نوروزی این انبارها اهمیت بیشتری نزد مالکان چنین کسب و کارهایی پیدا می‌کنند.

از دیگر موارد استفاده این انبارها نیز می‌توان به موراد زیر اشاره کرد:
• انبار موقت برای تجهیزات اداری
• انبار موقت برای لوازم التحریر
• انبار موقت برای لوازم خانگی
دیگر خدمات ظریف بار
شرکت حمل و نقل ظریف بار دارای یک سری خدمات دیگری به جز حمل و نقل اثاثیه را دارا می‌باشد. از دیگر خدمات این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• بسته‌بندی وسایل به جدیدترین روش‌ها توسط کارگران با سلیقه خانم و آقا
• باز کردن وسایل و چیدمان آن‌ها به سلیقه صاحب خانه
• ارائه وسایلی برای سهولت حمل و نقل نظیر ساک بسته‌بندی رختخواب
• اارئه خدمات کارشناسی به صورت تلفنی به تمامی مشتریان
• دارا بودن انبار با اهداف مختلف

نحوه برقراری ارتباط با ما

راه‌های ارتباطی مشتریان عزیز علاوه بر شماره ویژه ظریف بار،صفحه تماس با ما است.ظریف بار از شرکت های خارجی مثل estes-express الگو میگیرد.

ظریف بار بزرگ‌ترین شرکت حمل و نقل در سطح استان تهران و البرز می‌باشد که آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. در سالیان اخیر سعی داشته‌ایم تا با هدف قرار دادن رضایت مشتری و انجام روند اسباب‌کشی به بهترین نحو ممکن، رضایت شما عزیزان را کسب کنیم.
با استفاده از خدمات حرفه‌ای ظریف بار ‌می‌توانید از افراد مجرب و با تجربه در زمینه حمل و نقل بهره ببرید و وسایل خود را در امن‌ترین حالت ممکن با انواع روش‌های باربری حمل کنید. با کمک ظریف بار تمامی وسایل خود را به صورت بیمه شده و در بسته‌بندی‌های نوین و اصولی به منزل جدید ببرید. شما می‌توانید با شماره گیری شرکت نیز از مشاوره رایگان برای اسباب‌کشی خود بهره‌مند شوید.

https://bit.ly/3FV5S6O

لینکهای مفید:

قیمت ظریف بار تهران-ظریف بار شرق تهران قیمت-ظریف بار در غرب تهران-بسته بندی ظریف بار-شماره تلفن ظریف بار تهران-باربری ظریف بار شرق تهران-اتوبار ظریف بار تهران-شرکت ظریف بار-قیمت ظریف بار-ظریف بار قلهک-باربری ظریف-هزینه ظریف بار-ظریف بار تهرانپارس

کلیه حقوق سایت برای بارچین بار محفوظ است.

Call Now Buttonتماس بگیرید (کلیک کنید)