بسته بندی اثاثیه منزل و انبار کاری به ظاهر ساده ولی بسیار تخصصی و اصولی

بسته بندی اثاثیه منزل، دردسری اجتنا‌ب‌ناپذیر

اثاث کشی هرساله جزو لا ینفک زندگی ما شده و وسایل منزل نیز روز به روز گران تر میشوند پس به صرفه نیست هرسال در زمان جابجایی وسایلمان اگر هم حتی اگر با نیروی مجرب هم جابجا شود دچاراسیب دیدگی حتی جزیی به دلیل شرایط راه پله و عیره شود مخصوصا اگر این وسایل برند یا یادگاری باشد.لذا سخت بودن و زمان بر بودن بسته بندی اثاثیه منزل به دلیل نداشت وقت ،توان و تجربه کافی  شما غمی بر چهره تان خواهد نشست. این فرآیند به دلیل سخت بودن همیشه از سر باز می‌شده است و خانواده در بسته‌بندی وسایل دقت زیادی را به خرج نمی‌دادند.

حال با گسترش فعالیت‌ها در انواع زمینه‌ها، این کار سخت هم به دستان پرتوان افرادی حرفه‌ای سپرده شده و افراد خانواده دیگر تنها یک نظاره‌گر هستند. باربری‌های مختلفی در سطح شهر وجود دارند که به شما این امکان را می‌دهند تا بتوانید تنها با یک تماس و در اسرع وقت تمام اسباب منزل خود را به صورتی اصولی و بسته‌بندی شده همانند باربری تهران، تحویل بگیرید.

اگرچه همه باربری‌ها مورد اعتماد نبوده و تنها برخی از آن‌ها با تأییدیه و همینطور کادری مجرب فعالیت می‌کنند. بارچین بار با نامی همواره بر سر زبان‌ها این امکان را به شما عزیزان داده تا بتوانید با بهره‌وری از خدمات این شرکت به راحتی هرچه تمام‌تر به منزل جدید خود نقل مکان کنید.

چرا اتوبار تا وقتی‌که خودمان می‌توانیم بسته‌بندی کنیم؟

همانطور که گفته شد، شما می‌توانید خودتان هم اقدام به بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل خود کنید. اما مسئله این است که آیا می‌توانید همواره بر طبق اصول مورد نیاز این کار پیش بروید؟ قطعا خیر‌! در ضمن چقدر قرار است که این فرآیند انرژی شما را بگیرد؟ آیا بعد از بسته‌بندی اثاثیه منزل دیگر توان انجام کارهای دیگر را خواهید داشت؟ معلوم است که نه. پس نیاز دارید تا با یکی از باربری‌های مجرب و منصف مثل اتوبار تهران تماس حاصل کرده تا بدون هیچگونه خستگی تمام اسباب منزل خود را به صورت کاملا بسته‌بندی شده تحویل بگیرید.

در ضمن ما هر وسیله منزل را در بسته‌بندی خاص با کارتن‌های متخلف مناسب برای هرکاری قرار می‌دهیم تا وسایل شما تحت هیچ شرایطی هیچگونه آسیبی نبینند. کارتن‌های مورد استفاده ما انواع مختلفی با درصدهای مقاومت‌ متفاوت دارند که در ادامه مطلب به آن‌ها خواهیم پرداخت.

ازکجا بفهمیم باربری انتخابی ما مورد اعتماد است؟

باربری‌های مختلفی در سطح شهر حضور دارند که با استخدام کادری نابلد و البته فعالیتی غیر قانونی به دور از نظارت اتحادیه بر فعالیت و قیمت، باعث شده‌اند تا اعتماد مردم از باربری‌های مختلف سلب شود.

بارچین بار زیر نظر اتحادیه فعالیت کرده و به شما عزیزان این تضمین را خواهد داد که قیمت این باربری رقابتی و متناسب با قیمت اعلامی اتحادیه باشد.

بسته بندی اثاثیه منزل شامل چه مواردی می‌‌شود؟

شاید برخی اتوبارها اقدام به بسته‌بندی بی‌قاعده کنند و تنها هدفشان دریافت پول از مشتری باشد. اما در در نظر ما مشتری‌مداری حرف اول را زده و تمام وسایل درست بر طبق درخواست مشتری و با اصولی‌ترین روش‌های ممکن بسته‌بندی می‌شوند.
در اتوبار شهر کار تنها به بسته‌بندی ختم نمی‌شود. در صورت تمایل شما برای باربری، باربران خبره این شرکت با نهایت ظرافت و دقت اقدام به جابجایی وسایل شما خواهند کرد. پس از حمل اثاثیه منزل، نوبت به باز کردن بسته‌بندی‌ها رسیده و باز هم کارگران این شرکت نخواهند گذاشت که شما اصطلاحا دست به سیاه و سفید بزنید.

نحوه بسته‌بندی انواع وسایل منزل

شاید بسته‌بندی وسایل کوچک خانه نیازی به توضیح نداشته باشند ولی برای باقی وسایل باید بدانید که کار باید بر طبق همان اصولی که دائما از آن‌ها گفتیم انجام شوند. به عنوان مثال برای اجسام بزرگ و یا سنگین باید حسابی و به طور کامل آن‌ها را با پلاستیک‌های محافظ بسته‌بندی کرد.

بسته‌بندی دراور

مثلا برای دراور دو راه وجود دارد. اولین راه این است که کشوهای خالی را با چسب به دیواره آن بچسبانیم تا از جای خود تکان نخورند. راه دیگر و همینطور اصولی این است که ابتدا کشوها درآورده شده و دراور هم به طور کامل با چسب، سلفون و همینطور پلاستیک حباب‌دار بسته‌بندی شود. در گام بعد هم آیینه دراور با احتیاط با مشمای حباب‌دار پوشیده شده و حمل می‌شود.

بسته‌بندی لوستر، کاری زمانبر ولی اصولی در بسته بندی اثاثیه منزل

نوبت به لوستر ساختمان می‌رسد. کاری که ممکن است به ظاهر آسان بوده ولی در باطن بسیار زمان‌بر است. در ابتدا باید تمام وسایل تزیینی لوستر از آن جدا شده و پس از بسته‌بندی مناسب در یکی از کارتن‌های کوچک ۳ یا ۵ لایه قرار داده شوند.
در اقدام بعدی باید لامپ‌های لوستر باز شده و با رعایت تمام جوانب احتیاطی درون یک باکس قرار گرفته و دور آن‌ها برای جلوگیری از تکان خودن و شکستن با مواد نرم مثل لایه پفکی پوشیده شود. در ادامه باز دست به دامن پلاستیک حباب‌دار شد و کل لوستر را با آن پوشاند و سپس اقدام به حمل آن کرد.

بسته بندی یخچال، کاری چالش برانگیز

حتما می‌دانید که حمل یخچال یکی از سخت‌ترین کارها در حمل و نقل است. پس باید به طوری بسته‌بندی شود تا از هرگونه آسیب احتمالی در امان باشد. ابتدا باید کشوهای درون یخچال برای سبکتر شدن از آن جدا شوند. در ادامه باید تمام کشوها با سلفون و پلاستیک نرم به صورت جداگانه بسته بندی شده و با احتیاط حمل شوند.

سپس باید تمام بخش‌های بیرونی یخچال با پلاستیک حبابدار و سلفون پوشیده شده و بعد از آن با یک پارچه اقدام به بسته نگه داشتن درب‌های آن کنند. دلیل استفاده نکردن از چسب این است که اینکار ممکن است باعث آسیب زدن به رنگ یخچال شده و شما دچار ضرر و زیان شوید.

وسایل چوبی که دست کمی از یخچال و لوستر ندارند

این نوع وسایل به دلیل جنسی تقریبا شکننده و نسبتا سنگینی که دارند، باعث شده‌‌اند تا بسته‌بندی و همینطور حمل آن‌ها به کاری دشوار تبدیل شود. به عنوان مثال اگر قصد داشته باشیم تا یک تخت را بسته‌بندی کنیم، باید پس از باز کردن آن اقدام به جفت قرار دادن دیواره‌های تخت در کنار هم بکنیم.
در ادامه نیز باید با سلفون و همینطور چسب فراوان آن دو را حسابی بسته‌بندی کنیم تا خدای نکرده دچار هیچگونه آسیبی نشوند. پس از آن هم باید پشت و جلوی تخت را به صورت جداگانه با پلاستیک حبابدار بسته‌بندی کنیم و سپس با احتیاط اقدام به حمل آن‌ها کنیم.

مبل‌ها، از مهم‌ترین وسایل برای خانم‌های خانواده

از آنجایی مبل‌ها خط قرمز خانم‌های خانواده‌ هستند، ما در بسته‌بندی و محافظت از آن‌ها دقت بسیار بالایی به خرج داده و بیشترین زمان برای بسته بندی اثاثیه منزل را صرف بسته‌بندی مبل‌ها می‌کنیم. در ابتدا تمام بخش‌های مبل را با پلاستیک‌های محافظ پوشانده و سپس با استفاده از چسب تمام آن‌ها را به مبل می‌چسبانند. البته در این کار بسیار مراقب هستند که رنگ مبل‌های نازنین شما آسیبی نبینند.

در ادامه نیز با سلفون و نایلون‌های محافط روی پلاستیک را می‌پوشانند تا از هر آسیبی هرچقدر کوچک جلوگیری شود. در آخر هم با رعایت تمام جوانب احتیاطی اقدام به حمل اصولی مبل‌ها می‌کنند.

ابزارهای مورد استفاده در بسته بندی اثاثیه منزل

به شما عزیزان این اطمینان را می‌دهیم که تمام وسایل استفاده شده در بسته‌بندی وسایل منزل شما از مرغوب‌ترین برندهای موجود در بازار بوده و وسایل شما در سلامت کامل حفظ خواهند شد.
در بسته بندی اثاث منزل توسط ما در کارتن‌های مختلف و همینطور برای تمام وسایل خانه محافظ‌های ضد ضربه مورد استفاده قرار گرفته تا وسایل خانه تحت هیچ شرایطی در حمل بار دچار آسیب نشوند. در ادامه نیز به انواع وسایل مورد استفاده به صورت جداگانه خواهیم پرداخت :

کارتن و انواع آن

همانطور که گفته شد، در باربری کرج و تهران انواع کارتن با ابعاد و مصارف مختلف مورد استفاده قرار گرفته و باعث می‌شوند تا از پرداخت هزینه اضافی برای خرید کارتن جلوگیری شود. کارتن‌های رایج بازار کارتن‌های عادی بوده و برای حمل اثاثیه منزل بسیار ضعیف هستند. این دسته از کارتن‌ها دارای ضخامتی ۲ میلی‌متری هستند.

در دسته دیگر کارتن‌‌های دایکاتی قرار دارند که به دلیل مقاومت بیشتر در صنایع و بازارها کاربرد دارند. نوع دیگر هم که معرف حضور همه است، کارتن موزی است. کارتن با کیفتی که برای بسته بندی وسایل منزل بسیار مناسب بوده و البته کمی هم گران است.
اما نوبت به کارتن‌های مخصوص بسته بندی اثاثیه منزل می‌رسد. کارتن‌هایی که با لایه‌های مختلف و همینطور ابعادی متنوع برای تمام اثاثیه منزل مناسب هستند. نوع ۳ لایه معمولا ابعادی کوچکتر نسبت به دیگر لایه‌ها را داشته و برای حمل وسایل سبک مناسب است. اما پرکاربردترین کارتن بسته‌بندی نوع ۵ لایه است که به دلیل داشتن ابعادی مناسب و همینطور ضخامتی قابل قبول برای حمل بسیاری از اثاثیه منزل مناسب بوده و قیمتی پایین‌تر را هم نسب به نوع ۷ لایه دارد.
کارتن‌های ۵ لایه بیشتر برای حمل کتاب و ظروف مختلف مناسب بوده و برای محکم کردن جای وسایل در این کارتن‌ها استفاده از پلاستیک حبابدار بسیار توصیه می‌شود. نوع بعدی کارتن‌های ۷ لایه هستند که ابعاد و همینطور قیمتی بیشتر را نسبت به نوع قبلی دارا بوده و خیلی مورد استفاده بارباری‌ها نیستند.
نوبت به یک نوع کارتن خاص و پرکاربرد می‌رسد. کارتن رگال‌دار نقش کمدهای مقوایی را بازی کرده و نمی‌گذارد لباس‌های درون آن به هیچ وجه آسیبی ببیند. این نوع کارتن‌ها کمی گرانتر از باقی انواع هستند ولی مطمعنا ارزش استفاده را دارند.

انواع چسب

در باربری تهران انواع چسب اعم از دوطرفه مورد استفاده است ولی پرکاربردترین نوع چسب مورد استفاده این شرکت، چسب پهن بوده که از مرغوب‌ترین‌ها در نوع می‌باشد.
نایلون و سلفون
قطعا نمی‌توان یک مبل را درون یک باکس ۷ لایه قرار دارد. پس باید چکار کرد؟ اینجاست سلفون به همراه محافظ به کمک می‌آید. تمام وسایلی که نمی‌توان آن‌ها را درون کارتن قرار داد، با سلفون محافظت خواهند شد و مطمئن باشید که برای هیچکدام از آن‌ها هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.
انواع محافظ
معروف‌ترین و رایج‌ترین نوع پلاستیک‌های محافظ پلاستیک‌های حباب‌دار هستند که در اکثر موارد و در تمام باربری‌های اصولی برای بسته بندی اثاثیه منزل از آن استفاده می‌کنند. با استفاده از این نوع پلاستیک‌های محافظ، تمام وسایل درون آن به طور کامل محافظت شده و احتمال شکستن وسایل درون آن به صفر می‌رسد.
نحوه بارگیری اسباب منزل در وسایل نقلیه مختلف
در شرکت شهر همواره تلاش می‌کنیم تا مشتریان ما کمترین هزینه را متحمل شده و بتوانند به راحتی نقل مکان کنند. پس همیشه سعی در فشرده‌سازی اصولی اثاثیه منزل داریم؛ یعنی علاوه بر بسته بندی اثاثیه منزل به صورت اصولی، تلاش خواهیم کرد تا تمام اسباب منزل را به صورتی فشرده ولی به دور از هرگونه آسیب و تحت فشار بودن بارگیری کنیم.

در ابتدا وسایل بسیار بزرگ مثل میز نهارخوری را که بسته‌بندی کرده‌ایم در انتهای بار قرار داده و سعی می‌کنیم تا اجسام شکننده را در زیر آن قرار بدهیم. سپس نوبت به یخچال و ماشین لباسشویی می‌رسد. این وسایل را که ابتدا با ضربه‌گیر پوشانده‌ایم، در کنار یا در جلوی میز نهارخوری قرار می‌دهیم. در ادامه تلاش خواهیم کرد تا وسایل شکننده باقی مانده را بر روی دیگر وسایل قرار بدهیم تا دچار آسیب نشوند.

انواع وسیله نقلیه برای باربری وسایل شما

در ادامه نیز قصد داریم تا به شما عزیزان برای درخواست‌دادن ماشین مورد نظر کمک کنیم و انواع وسایل نقلیه باربری را معرفی کنیم :
• کامیونت
کامیونت از رایج‌ترین وسایل نقلیه برای باربری است که ابعادی کوچکتر از یک کامیون استاندارد دارد. اما در عین حال از وانت بزرگتر بوده و فضای بار بیشتری را در اختیار قرار می‌دهد. این وسیله نقلیه علاوه بر فضا توان حمل بار سنگین‌تری را نسبت به وانت داشته و در اکثر موارد درخواست برای یکی از آ‌ن‌ها می‌تواند برای تمام اثاث‌ یک خانه کفایت کند.
• وانت
از دیگر دسته وسایل مناسب حمل و نقل به شمار می‌رود که می‌توانید برای حمل وسایل کم و یا کوچک بر روی آن حساب کنید. وانت‌ها به دلیل جثه کوچک‌تر هزینه درخواست کمتری را هم برای درخواست‌کننده به همراه داشته و به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید کمی پول را هم در جیب مبارکتان ذخیره کنید.

تمام موارد ذکر شده تنها برای مواقعی است که تعداد وسایل شما کم بوده و یک وانت ظرفیت حمل آن‌ها را داشته باشد. در غیر این‌صورت تنها گزینه درخواست کامیونت است که بتواند وسایل را بارگیری کند.
تعرفه خدمات باربری و بسته‌بندی اسباب منزل
ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که با قیمتی رقابتی و کاملا زیر نظر اتحادیه خدمات متنوع خود را ارائه خواهیم داد. شما می‌توانید برای برآورد قیمت در هر زمان شبانه‌روز که مایل بودید با کارشناسان ما در بارچین بار تماس بگیرید.

خدمات دیگر بارچین بار

بارچین بار علاوه بر ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه منزل مفتخر است تا به شما عزیزان انواع خدمات دیگر در زمینه‌های حمل بار و انواع خدمات پذیرایی این مجموعه را پیشنهاد دهد. البته این مجموعه با کمک گرفتن از تکنسین‌های مجرب فعال در انواع زمینه‌ها باعث شده تا مشتریان حتی زحمت و سختی راه‌‌اندازی وسایل خانه را هم به دوش خود نکشند.همچنین در کل مناطق باربری فعال داریم:بسته بندی اثاث شمال تهران-بسته بندی اثاث غرب تهران-بسته بندی اثاث شرق تهران-بسته بندی اثاث در شهر کرج.

سؤالات متداول در زمینه بسته بندی اثاثیه منزل

در این بخش از مطلب قصد داریم تا به سؤالات متداول شما عزیزان پاسخ دهیم:

چگونه باید برای برآورد قیمت اقدام کنم؟

شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز که تمایل داشتید با کارشناسان ما تماس گرفته تا از تعرفه‌ها مطلع شده و برآورد قیمت را انجام دهید.

آیا حمل بار برای دیگر شهرها هم دارید؟

برای حمل بار در تهران و کرج۱۲شعبه به صورت فعال وآماده شبانه روزی در اختیار مشریان محترم وجود دارد،اما برای شهرستان باید حداقل یک روز قبل تر رزروی داشته باشید تا بارنامه ی شما صادر شود و ماشین و کارگر مخصوص در اختیار شما قرار گیرد.

هر کارگر تایم کاری خاصی دارد؟

نیروی کار معولا تا سه ساعت با قیمت اعلام شده کار انجام داده و بعدار ان تایم کاری به صورت ساعتی محاسبه میگردد.

می‌توان همزمان چند وانت یا کامیونت درخواست کرد؟

بله. شما این امکان را دارید تا بتوانید هر تعداد وسیله نقلیه را که خواستید درخواست کنید و شرکت بارچین بار این امکان را دارد تا در زمان تعیین شده وسایل نقلیه درخواستی را در اختیار شما بگذارد.البته باید قبل از ان اعلام کرده باشید تا بتوانیم سر وقت ماشین و کارگر در اختیار شما بگذاریم .

کلمات مرتبط:

بسته بندی اثاثیه منزل-بسته بندی اثاثیه-بسته بندی لوازم منزل-بسته بندی اثاث منزل-بسته بندی اسباب کشی“بسته بندی اثاث کشی”.[بسته بندی اثاث منزل].”بسته بندی اثاثیه”.”بسته بندی اسباب کشی”.”بسته بندی لوازم منزل”.بسته بندی و اسباب کشی.”بسته بندی و اسباب کشی”.بسته بندی و حمل اثاثیه منزل.بسته بندی وسایل منزل.”بسته بندی وسایل منزل”.هزینه بسته بندی اسباب کشی

بسته بندی وسایل منزل-بسته بندی اثاثیه-بسته بندی لوازم منزل-بسته بندی اثاث منزل-بسته بندی اسباب کشی“بسته بندی اثاث کشی”.[بسته بندی اثاث منزل].”بسته بندی اثاثیه”.”بسته بندی اسباب کشی”.”بسته بندی لوازم منزل”.بسته بندی و اسباب کشی.”بسته بندی و اسباب کشی”.بسته بندی و حمل اثاثیه منزل.بسته بندی وسایل منزل.”بسته بندی وسایل منزل”.هزینه بسته بندی اسباب کشی
بسته بندی وسایل منزل-بسته بندی اثاثیه-بسته بندی لوازم منزل-بسته بندی اثاث منزل-بسته بندی اسباب کشی“بسته بندی اثاث کشی”.[بسته بندی اثاث منزل].”بسته بندی اثاثیه”.”بسته بندی اسباب کشی”.”بسته بندی لوازم منزل”.بسته بندی و اسباب کشی.”بسته بندی و اسباب کشی”.بسته بندی و حمل اثاثیه منزل.بسته بندی وسایل منزل.”بسته بندی وسایل منزل”.هزینه بسته بندی اسباب کشیفدک بار.اسباب چی.جیحون بار.تابان بار.اطلس بار.زیبابار.صداقت بار.جی بار.ابی بار.اچاره.ساقدوش بار.بشکن بار

کلیه حقوق سایت برای بارچین بار محفوظ است.

Call Now Buttonتماس بگیرید (کلیک کنید)