درباره ما

درباره ما

-نیرو کاری و سیاست موفق آمیز بارچین بار:

درباره ما،شرکت بارچین بار فعالیت خود را در سال ۱۳۸۰ در زمینه باربری در تهران شروع کرد.خوشبختانه با مدیریت صحیح و قانومند این شرکت اکنون جزو برترین شرکت های باربری تهران است.هدف اصلی و اولویت شرکت مشتری مداری و احترام به مشتریان عزیز است.همیشه شرکت بارچین بار از دیدگاه شرکت های همکار و همچنین مشتریان بی رقیب بوده است.وجه تمایز این شرکت در این است که کل شرکت یک نظام یکپارچه دارد که این کار هم با توجه به تجربه زیاد مدیران و همچنین الگو برداری از سیستم های پیشرفته اروپایی بوده است.سیستم شرکت بارچین بار بدین صورت است که هنگام استخدام نیرو و کارگر،قبل از شروع کارکردن آنها باید یکسری آموزش ها را یاد بگیرند سپس می توانند فعالیت خود را آغاز نمایند.به همین دلیل بارچین بار دارای نیروی مجرب و با اخلاق است که مورد استقبال مشتریان قرار میگیرد.

-حمل و جابه جایی اثاثیه:

بارچین بار حمل و جابه جایی انواع بار و اثاث های خانه و شرکت و تمامی بار های دیگر را در سراسر تهران و کل مناطق انجام میدهد.البته به صورت کاملا استاندارد و به شیوه ای تضمینی و اینکه هیچ یک از وسایل شما به آن کوچک ترین ضربه و آسیبی وارد نخواهد شد.برخی از اثاث خیلی سنگین و آسیب پذیر و همچنین گران قیمت مثل یخچال های ساید بای ساید،گاو صندوق،لباسشویی و … جابه جا کردن آنها همیشه دغده ای بزرگ برای مشتریان است اما بارچین بار با داشتن کارگرهای زبده و حرفه ای این وسایل را حمل بدون هیچگونه آسیبی جابه جا میکنند و در آپارتمان های با طبقات بالا و بدون آسانسور بالا و پایین میبرند.

-بسته بندی اثاثیه و اسباب:

بسته بندی وسایل و اثاث از دیگر کارهای مورد انجام شرکت بارچین بار است که با  استفاده از نایلون و چسب های مخصوص آنرا بسته بندی میکنند همچنین در کارتن های خیلی محکم و استاندارد قرار میدهند.پس شما مشتریان گرامی نگران بسته بندی اثاث منزل و شرکت خود هم نباشید.

-قیمت و تعرفه :

همانطور که در بالا گفته شد شعار سر زبان درباره ما، بارچین بار مشتری مداری است چون این عامل باعث موفقیت آن شده است.یکی از ارکان رضایت مشتری قیمت مناسب است.بارچین بار منصف ترین باربری تهران است که قیمت ها و تعرفه هایش مطابق اتحادیه باربری تهران است.
وسعت شرکت و تعداد نیرو:
شرکت بارچین بار با داشتن ۸۰ دستگاه خاور و کامیونت و نیسان و وانت و همچنین بالغ بر ۲۰۰ کارگر اموزش دیده و حرفه ای توانسته خدمتی زرین در این عرصه به همشریان محترم تهرانی داشته باشد.

از ما بپرسید!

سوالات متداول

قیمت و تعرفه حمل اسباب و اثاث مطابق با قیمت اتحادیه است.

شرکت بارچین بار در هر چهار منطقه شمال،غرب،شرق و مرکز تهران و همچنین در شهر کرج شعبه دارد و فعالیت میکند.

شرکت بارچین بار با داشتن نیروی زبده و کار بلد وسایل شما را بسته بندی می کنند.برای انجام این کار از نایلون و چسب های ضربه گیر استفاده میشود.با بسته بندی شرکت بارچین بار وسایل شما کاملا سلامت به مقصد خواهد رسید.

بارچین بار تمامی اسباب و اثاثیه شما(خانه،شرکت و …)را در سراسر تهران جابه جا میکند.یخچال ساید بای ساید،گاو صندوق،جهیزیه و من الجمله وسایل.

مشتریان

در مورد ما چه می گویند؟

وقتی خونه جدید خریدیم خیلی خوشحال بودیم ولی چگونگی جابجایی اثاثیه منزل از خانه قبلی به جدید مارو می ترسوند چون خیلی به وسایل منزلم حساسم ولی بارچین بار بدون اینکه یک لیوان هم شکسته بشه اسباب کشی مارو انجام داد.

واقعا کارتون بسیار عالی بود.تمامی وسایل خونه م رو بدون هیچ آسیبی جابجا کردن.قیمت هاشون هم خیلی منصفانه بود.موفق باشید.

جهیزیه دخترم رو جابجا کردن.خیلی از کارشون راضی بودیم.اخلاق نیرو هاشون بسیار عالی بود.

کلیه حقوق سایت برای بارچین بار محفوظ است.

تماس بگیرید (کلیک کنید)