خدمات اتوبار تهران در تمام مناطق تهران

اتوبار تهران با سابقه ترین اتوبار

اسباب کشی منزل یا محیط‌های کاری برای بسیاری از افراد یک چالش بزرگ محسوب می‌شود. چالشی که از بسته بندی و جمع آوری کردن لوازم داخل شروع شده و تا پیاده کردن و چیدن آن‌ها در مقصد ادامه پیدا می‌کند. در بین اسباب کشی یک مشکل خاص وجود دارد که متاسفانه انجام این کار را برای افراد سخت‌تر می‌کند. آن هم انتخاب اتوبار مناسب است که بتواند تمامی وسایل را صحیح و سالم به مقصد برساند. بارچین بار به عنوان برترین اتوبار تهران با ارائه خدمات تخصصی در این زمینه، برای مشتریان یک تجربه خوب از اسباب کشی موفق به یادگار خواهد گذاشت.

اتوبارتهران اثاث کشی تمام تهران را در دست دارد و با توجه به این که شرکت بزرگی در این زمینه به شمار میرود و همچنین سابقه زیادی در این زمینه دارد و اکثر شرکتهای مجوز دار توانایی ارایه ی خدمات بیشتری را با توجه به کمبود ماشینهای مخصوص و نیروی انسانی متخصص ندارند ،ما به کل نقاط حومه و کرج نیز خدمات ارایه میدهیم.

ما به عنوان برترین اتوبار تهران چه خدمات منحصر به فردی داریم؟

در سطح شهر تهران اتوبار های زیادی را می‌توان پیدا کرد که هر یک در یک یا چند منطقه خاص مشغول به فعالیت هستند. همچنین هر یک از این باربری‌ها نکات مثبت و منفی خود را دارند و شیوه خاصی را برای ارائه خدمات خود در نظر می‌گیرند. البته برخی از شرکت‌های نامعتبر با ارائه خدمات نادرست خود مشکلاتی را برای مشتری به وجود می‌آورند که شایع‌ترین آن‌ها عبارتند از:
• عدم استفاده از بیمه مناسب در هنگام آسیب دیدن لوازم
• استفاده از پرسنل بی تجربه و غیر قابل اطمینان و ایجاد مشکلاتی مانند سرقت وسایل و آسیب دیدن آن‌ها هنگام حمل
• ناوگان فرسوده و حمل و نقل لوازم خارج از استانداردهای رسمی
• محدودیت در پوشش دهی مناطق
• بی توجهی به تعرفه اعلامی اتحادیه و دریافت هزینه‌های اضافی از مشتری

دیگر ویژگی های متمایز اتوبار تهران

اتوبار تهران از لحظه تاسیس تاکنون تلاش کرده تا خدمات متمایز و برتری را نسبت به رقبای خود داشته باشد. به همین دلیل با استفاده از خدمات شرکت باربری تهران به امتیازاتی دست پیدا می‌کنید که شاید در سایر شرکت‌ها مشاهده نشوند. همچنین شرکت تمام سعی را می‌کند تا مشتری هیچ یک از مشکلات نامبرده شده را هنگام استفاده از خدمات اتوبار تجربه نکند. در این بخش از مطلب قصد داریم ویژگی‌های مثبت و مزایای استفاده از اتوبار شهر تهران را به شما معرفی کنیم.

سابقه کاری درخشان

سابقه یا رزومه کاری موفق به خوبی می‌توان کیفیت خدمات و تخصص یک مجموعه را اثبات کند. شرکت حمل و نقل اثاثیه تهران ۲۰ سال است که فعالیت خود را آغاز کرده و توانسته در این سال‌ها افتخارات بسیار زیادی را به دست بیاورد.
اتوبار تهران از بدو تاسیس تا کنون توانسته بیش از ۱۰۰۰۰ مورد حمل و نقل لوازم را با استفاده از ناوگان خود انجام دهد. همچنین در تمام مدت کار رضایت مشتری را اولویت قرار داده و در رزومه کاری بیش از هزاران مشتری رضایتمند را گنجانده است. البته که شرکت تلاش می‌کند که تعداد باربری‌های موفق و میزان رضایت مشتریان را هر ساله بیافزاید.

مشاوره به مشتریان اتوبار تهران در مدیریت اسباب کشی

اگر قصد اسباب کشی در روزهی اینده را دارید وسر در گم هستید یا استرس سختی کار را دارید،نگران نباشید و با ما تماس بگیرید تا هم از شرایط کار آگاه شوید وهم برای آماده شدن جهت اسباب کشی راه آسان را یاد بگیرید؛وکار خود را مدیریت کنید.

همچنین می‌توانید صفر تا صد انجام کارها را به اتوبار تهران بسپارید. برای انجام این کار کافیست در هنگام ثبت درخواست، از کارشناسان بخواهید که خدمات کلیه مراحل بسته بندی و حمل و نقل را برای شما در نظر بگیرید. با انجام این کار دیگر نیازی نیست نگرانی خاصی بابت حمل و نقل وسایل را داشته باشید؛ زیرا کلیه کارها به دست افراد مجرب به پایان خواهند رسید.

ارائه خدمات بسته بندی وسایل منزل

یکی از خدماتی که شرکت حمل و نقل اثاثیه تهران را از سایر باربری‌ها متمایز می‌کند، مربوط به بسته بندی اثاثیه منزل می‌شود. زمانی که تیم حمل و نقل به منزل مشتری می‌رسند، وضعیت بسته بندی کلیه لوازم سنگین و سبک خانه را بررسی خواهند کرد. با انجام این کار تیم ما به اطمینان می‌رسند که وسایل در هنگام انتقال به مقصد هیچ گونه آسیبی نمی‌بیند.

در صورتی که برخی از لوازم منزل بسته بندی مناسبی نداشته باشند، پرسنل وسایل را با توجه به سایز، جنس و وزن بسته بندی خواهند کرد. برای انجام این کار از پلاستیک‌، فوم‌های ضربه‌گیر، کارتن، سلفون یا پلاستیک‌های دارای حباب هوا استفاده خواهد شد. همچنین لوازم به نحوه‌ای بسته بندی می‌شوند که در هنگام حمل نیز آسیبی به بسته بندی وارد نشود.

حمل و نقل طبق اصول ایمنی

شاید شما هم تجربه تلخ آسیب دیدن وسایل هنگام اسباب کشی را داشته باشید. مشکلی که توسط پرسنل بی تجربه عمدی یا غیر عمد پیش آمده و خسارات زیادی به مشتری وارد می‌کند. متاسفانه برخی شرکت‌ها نیز به هیچ عنوان مسئولیت خرابی لوازم را بر عهده نگرفته و مشتری را با خسارت پیش آمده تنها می‌گذارند. تیم حرفه‌ای اتوبار تهران با استفاده از افراد مجرب هنگام حمل و نقل، احتمال خرابی لوازم شما را به حداقل خواهند رساند. همچنین ما یک امتیاز مثبت را در خدمات حمل اثاثیه منزل خود قرار داده‌ایم تا در صورت رخ دادن چنین اتفاقی خسارت مالی مشتری کاهش داده شود.

پرسنل حرفه‌ای اتوبار تهران

در شرکت حمل و نقل تهران بیش از ۳۰ نفر در جایگاه‌های مختلف با وظایف مشخص مشغول به کار هستند. ما در هنگام استخدام نیروی کار بهترین افراد را برای جایگاه‌های شغلی خاص در نظر گرفته‌ایم تا روند ارائه خدمات به دلایل گوناگون وقفه پیدا نکند. همچنین کلیه کارکنان با با تجربه کافی و مسئولیت پذیری بالا تمام تلاش خود را می‌کنند تا شما به بهترین خدمات ممکن دسترسی داشته باشید. در ادامه این بخش مطلب شما را بیشتر با پرسنل بخش‌های مختلف شرکت آشنا خواهیم کرد.

رانندگان و تیم حمل وسایل

بدون شک تیم رانندگان و پرسنل حمل وسایل جزو مهم‌ترین افراد در اتوبار تهران هستند که زحمت زیادی روی دوش آن‌ها است. ما از بهترین افراد به عنوان راننده کمک گرفته‌ایم تا بتوانیم لوازم مهم و ارزشمند مشتریان را سالم به مقصد برسانیم. همچنین رانندگان ما همگی دوره‌های تخصصی رانندگی با وسایل حمل بار را دیده‌اند و می‌توانند این کار را طبق اصول انجام دهند.
از دیگر عزیزانی که نقش پر رنگی در ارائه خدمات اتوبار دارند، پرسنل حمل اثاثیه از محل مشتری به وسیله نقلیه هستند. پرسنل فعال ما در این جایگاه شغلی سعی می‌کنند که مرحله انتقال هر وسیله را بر اساس وزن و ابعادش انجام دهند. به همین دلیل کلیه لوازم مشتری بر اساس اصول و استانداردهای لازم در کامیون یا وانت قرار گرفته تا احتمال خرابی کمتری داشته باشد.

کارشناسان فعال در شرکت اتوبار تهران

هر زمانی که شما با مرکز تلفنی شرکت بارچین بار تماس بگیرید، کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. همکاران زحمت کش ما در این بخش همه روزه مشغول به پاسخ دهی تماس‌های مشتریان هستند. همچنین کلیه مراحل ثبت درخواست در اتوبار تهران و ارسال نیرو حمل به محل مورد نظر مشتری از طریق کارشناسان تلفنی انجام خواهد شد.

در صورتی که سوالی بابت نحوه ارائه خدمات و میزان تعرفه را داشته باشید، کارشناسان فعال در شرکت شما را راهنمایی خواهند کرد. البته دقت کنید که تماس با کارشناسان و ثبت درخواست فقط از طریق شماره اعلام شده در سایت شرکت امکان پذیر خواهد بود.

ارائه خدمات در ۲۴ ساعت شبانه روز

اگر به دنبال برقراری تماس با اتوبار تهران هستید، برای تماس با ما نیاز نیست که به روز یا ساعت فکر کنید؛ کافیست تلفن را بردارید و شماره مرکز تلفن ما را بگیرید. کارشناسان ما در ۲۴ ساعت شبانه روز و حتی در ایام تعطیل پاسخگویی تماس‌های شما خواهند بود. همچنین کلیه خدمات شرکت در هر زمانی به مشتریان عزیز ارائه خواهند شد. به همین دلیل دیگر برای انجام اسباب کشی منزل خود دیگر دغدغه گرفتن مرخصی یا تعطیلی کسب و کارتان را نخواهید داشت. البته اگر قصد جا به جایی در روزهای تعطیل و آخر هفته را دارید، باید زودتر به فکر ثبت درخواست و نوبت‌گیری باشید.

قیمت مناسب در اتوبار تهران:

محاسبه قیمت حمل اسباب منزل بر اساس نرخ مصوب بوده و تغیر قیمتهایی که بعضی از همکاران اعمال میکنند متاسفانه باعث نگرانی شما میشود.اما اتوبار تهران منصف ترین اتوبار قیمت ثابت میباشد.

ناوگان حمل و نقل بزرگترین اتوبار تهران

وسیله نقلیه‌ای که قرار است وسایل مشتریان را از مبدا به مقصد ببرد، باید دارای امکانات و استانداردهای لازم باشد. با وجود چنین شرایطی لوازم ارزشمند مشتریان طبق اصول حمل شده و دیگر در خطر خرابی قرار نمی‌گیرند. به خصوص در شرکت حمل اثاثیه تهران که تمامی پرسنل روی سالم رسیدن لوازم وسواس زیادی دارند. ما در سعی کرده‌ایم تا بهترین وسایل نقلیه را برای انجام سفارشات مشتریان به کار بگیریم.

کارشناسان هنگام ثبت سفارش وسیله نقلیه مناسب را به مشتریان عزیز معرفی خواهند کرد. با انجام این کار سرعت و هزینه انتقال لوازم به میزان مطلوبی می‌رسد و قطعا باعث رضایتمندی مشتری خواهد شد. همچنین کلیه وسایل نقلیه شرکت تمامی استانداردهای لازم برای انتقال انواع وسایل سبک و سنگین را دارند. در این بخش از مطلب قصد داریم تا شما را بیشتر با وسایل نقلیه اتوبار شهر تهران آشنا کنیم.

خاور و کامیون با فضای بار استاندارد

اگر قصد انتقال اثاثیه با تعداد و وزن بالا را دارید، کامیون‌ها و خاورهای اتوبار شهر به عنوان برترین اتوبار تهران گزینه مناسب‌تری برای شما خواهند بود. این دسته از وسایل نقلیه در ناوگان شرکت می‌تواند کلیه لوازم موجود در یک خانه را جا به جا کند. به همین دلیل اگر قصد جا به جایی کلی را دارید، توصیه می‌کنیم که از کامیون‌ها و خاورهای ناوگان اتوبار استفاده کنید. با انجام این کار دیگر نیازی نیست که اسباب کشی منزل یا محل کارتان را در چند مرحله انجام دهید و هزینه زیادی بابت انجام این کار بپردازید.
این کامیون‌ها دارای اتاق بار بزرگ و استانداردی است که به راحتی وسایل بزرگی مانند یخچال ساید بای ساید را در دل خود جای خواهند داد. همچنین کف قسمت بار تمامی خاورها و کامیون‌های ناوگان با موکت پوشانده شده تا اجسام در هنگام کشیده شدن در این قسمت هیچ گونه آسیبی نبینند. البته که کلیه وسایل شما در قسمت بار با لوازم مخصوص ثابت شده تا دیگر هیچ نگرانی بابت خرابی وسایل به دلیل حرکت کامیون وجود نداشته باشد.

انواع کامیونت‌های ایسوزو در برترین اتوبار تهران

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید چند وسیله نسبتا بزرگ را به یک مکان جدید منتقل کنید. وسایل که برای قسمت بار وانت کوچک بوده و در صورت حمل در چنین حالتی صدمات بسیار زیادی خواهند دید. اگر هم بخواهید که این وسایل را با استفاده از کامیون یا خاور به مکان جدید حمل کنید، برای شما مقرون به صرفه نخواهد بود؛ زیرا در چنین شرایطی قسمت زیادی از قسمت بار کامیون یا خاور کاملا خالی خواهند ماند.

اگر دوست دارید که در چنین شرایطی با یک هزینه منطقی وسایل خود را کاملا سالم به مقصد برسانید، اتوبار شهر به عنوان برترین اتوبار تهران بهترین انتخاب برای شماست. ما در ناوگان حمل و نقل خود انواع کامیونت‌های ایسوزو را قرار داده‌ایم که می‌توانند وسایلی در حجم متوسط را به مقصد حمل کنند. با انجام این کار دیگر نیازی نیست که وسایل را به صورت استاندارد در پشت وانت قرار دهید یا هزینه زیادی بابت فضای خالی کامیون بپردازید. همچنین کلیه کامیونت‌ها دارای قسمت بار استاندارد جهت جلوگیری از ایجاد خسارت هستند.

وانت‌های سبک و نیمه سنگین

شرکت حمل و نقل اثاثیه تهران آمادگی دارد تا انتقال لوازم جزئی شما را با استفاده از وانت بارهای خود انجام دهد. در ناوگان شرکت چندین وانت سبک و نیمه سنگین وجود دارد که می‌توانند وسایل با سایز مناسب را در کمترین سرعت و با بیشترین امنیت به مقصد برسانند. همچنین در هنگام ثبت درخواست امکان انتخاب وانت‌های با قسمت بار بسته را خواهید داشت.

البته اگر نگران محاسبه قیمت ارائه خدمات وانت بار هستید و تجربه خوبی از این نوع وسیله باری ندارید، باز هم ما با ارائه خدمات خاص همراه شما خواهیم بود. شرکت به شما این تضمین را می‌دهد که انتقال بار با وانت برای شما با کمترین قیمت و ضمانت سلامت لوازم انجام خواهد شد. پس دیگر نیازی نیست که به خودرو سواری شخصی خود چنین لوازمی را با مشکلات فراوان حمل کنید.

ما به عنوان یک اتوبار تهران در چه مناطقی فعالیت داریم؟

زمانی که با شرکت‌های باربری فعال در پایتخت تماس می‌گیرید، با محدودیت منطقه‌ای مواجه خواهید شد. به عنوان مثال یک شرکت تنها در منطقه‌ای خاص فعالیت کرده و در صورتی که مقصد خارج از محدوده مورد نظر باشد، هزینه مازاد از مشتری دریافت می‌شود. انجام چنین کار می‌تواند هزینه تمام شده برای انتقال وسایل را به طور قابل توجهی افزایش دهد.
شرکت ما در ارائه خدمات خود تلاش کرده تا محدودیت‌ها را به طور کامل کنار بگذارد. به همین دلیل اگر قصد اسباب کشی به هر نقطه‌ای را دارید، کافیست با کارشناسان تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید؛ زیرا شرکت در تمامی مناطقی شهر تهران فعالیت می‌کند. همچنین ساکنان محترم شهر کرج نیز امکان استفاده از خدمات ما را خواهد داشت. در ادامه این بخش از مطلب قصد داریم تا شما را با مناطق سرویس دهی اتوبار آشنا کنیم.

اتوبار شمال تهران

دوستانی که در شمال شهر تهران ساکن هستند و قصد انتقال وسایل به سایر نقاط پایتخت یا شهر کرج را دارند، می‌توانند از اتوبار شمال تهران کمک بگیرند. تمام ناوگان شرکت شامل کامیونت‌ها، خاورها و وانت بارهای سبک و سنگین در مناطق واقع در شمال تهران قابل سرویس دهی هستند.باربری شمال تهران ما در خیابان شفیعی نیاوران واقع شده است. در ادامه این بخش شما را بیشتر با محله‌های تحت پوشش شمال و اتوبارشمال تهران آشنا خواهیم کرد.

اتوبار میرداماد و اتوبار ونک

محله‌های میرداماد و میدان ونک مملو از ساختمان‌های تجاری است که دفاتر اداری زیادی را در دل خود جای داده‌اند. همچنین عده زیادی در ساختمان‌های مسکونی این مناطق مانند برج اسکان در حال زندگی هستند. اگر شما هم در چنین محله‌های قصد اسباب کشی‌های کلی یا جزئی را دارید، می‌توانید از خدمات بارچین بار به عنوان برترین اتوبار تهران استفاده کنید.

اتوبار جردن و فرمانیه

ساکنین محترم ساکن در محدوده خیابان جردن و فرمانیه می‌توانند از انواع وسایل نقلیه ویژه حمل بار شرکت استفاده کنند. همچنین کلیه خدمات شرکت اعم از بسته بندی لوازم در مبدا و چیدن آن‌ها در مقصد توسط پرسنل با تجربه ارائه خواهد شد.

اتوبار شریعتی و اتوبار ظفر

شریعتی از خیابان مشهور شمال تهران است که در دل مناطقی مانند قلهک، ظفر، میرداماد و… عبور می‌کند. ما این خیابان مشهور و پرتردد تهران را تحت پوشش سرویس دهی قرار داده‌ایم تا بتوانیم بهترین خدمات را با قیمت مناسب در این مناطق پرجمعیت ارائه کنیم.

فعالیت در محله‌های شمیرانات، تجریش و ولیعصر و سایر محله‌ها

افرادی که در محله‌های دیگر شمال تهران اگر خدمات اتوبارشمیرانات، اتوبار ولیعصر و اتوبار تجریش، اتوبار شهرک شهید محلاتی، اتوبار نیاوران، اتوبار سوهانک و… را لازم دارند، باز هم می‌توانند از اتوبار تهران برای اسباب کشی تخصصی و بدون مشکل کمک بگیرند.

اتوبار غرب تهران

پایتخت نشینان عزیز که در محله‌های غرب تهران ساکن هستند، برای حمل انواع لوازم سبک و سنگین با وانت با یا ماشین‌های باری سنگین‌تر، امکان استفاده از خدمات اتوبار را خواهند داشت. همچنین کلیه خدمات شرکت در محله‌های این منطقه از تهران ارائه خواهد شد. ساکنین محترم مناطق غرب نیز برای ثبت درخواست کافیست با مرکز تماس اتوبار تماس بگیرند.

اتوبار شهرک غرب

عزیزانی که در محدوده میدان صنعت، بلوار دادمان، شهرک قدس، بلوار ایران زمین و یا ایوانک ساکن هستند، برای حمل و نقل امکان استفاده از خدمات اتوبار شهر به عنوان برترین اتوبار تهران را خواهند داشت. همچنین تمامی وسایل نقلیه موجود در ناوگان شرکت در این محدوده فعالیت خواهند کرد.

اتوبار سعادت آباد

از دیگر مناطق تحت پوشش اتوبار مربوط به منطقه سعادت آباد است که دفاتر اداری، فروشگاه‌ها و منازل مسکونی زیادی را در دل خود گنجانده است. اگر شما هم در نزدیکی بلوار شهید فرحزادی، میدان کاج، میدان سرو و… قرار دارید، برای اسباب کشی می‌توانید از اتوبار کمک بگیرید.

اتوبار پونک و اتوبار مرزداران

از دیگر مناطق شلوغ در غرب تهران که تقاضای زیادی برای اتوبار در آن‌ها دیده می‌شود، مربوط به محله‌های پونک و مرزداران می‌شود. دوستانی که در این مناطق یا سایر محله‌های نزدیک مانند حصارک، سیمون بولیوار، فرحزاد، بوستان نهج البلاغه درخواست استفاده از خدمات باربری را دارند. می‌توانند از اتوبار شهر به عنوان بهترین اتوبار تهران کمک بگیرند.

اتوبار حکیم

بزرگراه حکیم که از غرب تا شرق پایتخت عبور کرده، از مناطق و محله‌های بسیار زیادی عبور می‌کند. اگر شما هم در نزدیکی این اتوبان قرار دارید، می‌توانید از خدمات اتوبار شهر برای بسته بندی وسایل و حمل آن‌ها با انواع خاور، کامیونت ایسوزو و وانت بار استفاده کنید.

خدمات اتوبار شهر به عنوان بهترین اتوبار تهران در مناطق مرکزی پایتخت

در قلب شهر تهران و مناطق مرکزی می‌توان اوج شلوغی را حس کرد. همچنین بورس ارائه برخی از کالاها در این مناطق قرار گرفته و هر روزه وانت بارها یا کامیون‌ها محصولات مختلفی را به نقاط دیگر شهر ارسال می‌کنند. تهرانیان قدیمی که سالیان درازی است در این مناطق ساکن هستند، قطعا در به خدمات باربری در محله خود نیاز خواهند داشت. اتوبار شهر به عنوان برترین اتوبار تهران با ارائه خدمات تخصصی بسته بندی و حمل و نقل، به نیازهای باربری این عزیزان پاسخ مناسبی خواهد داد.

اتوبار یوسف آباد

بدون شک یوسف آباد یکی از مناطق مرکزی اصیل تهران است که ساکنین زیادی دارد. ما مفتخریم که به مردم عزیز این محله انواع خدمات باربری و مشاوره جهت اسباب کشی را ارائه دهیم. همچنین کلیه کامیون‌ها، کامیونت‌های ایسوزو و وانت بارها در این مناطق سرویس‌دهی خواهند کرد.

اتوبار امیرآباد و اتوبار عباس آباد

از دیگر مناطق مرکزی پایتخت که در پوشش دهی اتوبار است، امیرآباد و عباس آباد هستند. مشتریان عزیز که قصد دریافت خدمات در این مناطق را دارند، با برقراری تماس با کارشناسان شرکت می‌توانند درخواست خود را ثبت کنند. همچنین خدمات بسته بندی و چینش وسایل نیز به مشتریان ارائه خواهد شد.

اتوبار در مناطق شهید بهشتی و اتوبار سهروردی

اتوبار شهر به عنوان فعال‌ترین اتوبار تهران در مناطق شهید بهشتی و سهروردی نیز خدمات خود را ارائه می‌کند. همچنین ارائه خدمات در این مناطق هیچ گونه محدودیتی نداشته و مشتریان امکان استفاده از امتیازات بسته بندی لوازم، چینش وسایل در مقصد و ماشین‌های باربری شرکت را خواهند داشت.

اتوبار مطهری و اتوبار کریم خان

خیابان مطهری و محدوده خیابان کریم خان که در نزدیکی میدان هفت تیر قرار دارند، برای استفاده از خدمات باربری نیازی نیست که با مشکلات زیادی سر و کله بزنند؛ زیرا اتوبار خدمات فوق تخصصی اسباب کشی را در کلیه نقاط این مناطق ارائه خواهد کرد.

اتوبار در منطقه میدان آرژانتین

میدان آرژانتین که یکی از بزرگترین پایانه‌های مسافربری اتوبوس را دل خود گنجانده است نیز تحت پوشش سرویس خدمات اتوبار شهر به عنوان فعال‌ترین اتوبار تهران است. اگر شما هم قصد ارسال لوازم سبک یا سنگین را به این پایانه را دارید، شرکت آماده سرویس دهی به شما است. البته برای کرایه انواع وسیله نقلیه باری جهت اسباب کشی در این منطقه نیز امکان ثبت درخواست را خواهید داشت.

اتوبار شهر فقط یک اتوبار تهران نیست و کرج هم تحت پوشش ماست

شرکت ما برای ارائه خدمات خود از مرزهای پایتخت عبور کرده و شهر کرج را نیز در پوشش سرویس دهی قرار داده است. اگر شما هم قصد باربری از پایتخت به کرج را دارید یا می‌خواهید در این شهر اسباب کشی کنید، تیم باربری کرج همراهتان خواهند بود.

اتوبار عظیمیه

افرادی که در منطقه یک کرج یعنی عظیمیه ساکن هستند، امکان استفاده از خدمات و مشاوره اسباب کشی، بسته بندی لوازم و انواع وسایل نقلیه باری شرکت را دارند. همچنین کلیه مناطق عظیمیه مانند بلوار گلستان، بلوار شریعتی، ۴۵ متری کاج و… تحت پوشش شرکت هستند.

اتوبار مهرشهر و گوهردشت

اتوبار توانسته خدمات خود را در شهر کرج گسترش دهد و بتواند نیازمند ساکنین این شهر باشد. افراد ساکن در مناطق گوهردشت، کوی کارمندان، بلوار آزادی، بلوار موذن و بلوار دانشگاه، رستاخیز، کلیه فازهای مهرشهر و… امکان ثبت درخواست باربری را در اتوبار خواهند داشت.

اتوبار کیانمهر، باغستان و اندیشه کرج

البته که ارائه خدمات توسط باربری فقط محدود به مناطق گوهردشت، مهرشهر و عظیمیه نیست. بلکه افراد در مناطق دیگر شهر کرج مانند باغستان، کیانمهر و حتی شهر جدید اندیشه نیز امکان استفاده از انواع خدمات و ماشین‌های باربری را خواهند داشت.

چگونه از خدمات برترین اتوبار تهران استفاده کنیم

نحوه استفاده از خدمات باربری اتوبار شهر بسیار ساده است. کافیست به سایت اتوبار شهر سر بزنید و روی گزینه تماس کلیک کنید. با انجام این کار تلفن هوشمند شما به طور خودکار با مرکز کارشناسان تماس خواهد گرفت. در غیر این صورت برای ارتباط با خطوط ثابت به مرکز کارشناسان باید شماره ۲۶۱۰۴۷۹۰-۰۲۱ را وارد کنید. البته در سایت شماره مستقیم هر منطقه تهران نیز قرار داده شده است. کارشناسان هم با بررسی شرایط هزینه ارائه خدمات، نوبت و نوع ماشین را برای شما ثبت خواهند کرد.

ارایه ی خدمات به صورت شبانه روزی میباشد و هیچ گونه محدودیتی در این زمینه وجود ندارد پس در هرساعت از شبانه روز اسباب کشی داشتید معطل نکنید وتماس بگیرید تا خدمات خود را در سریعترین زمان ممکن به نحو احسن و با بهترین کیفیت ممکن خدمت شما مشتریان عزیز انجام دهیم.

میزان نفرات اعزامی به محل

اتوبار شهر به عنوان بزرگترین اتوبار تهران میزان نفرات لازم به محل را بر اساس چند عامل بررسی می‌کند. میزان اثاثیه، زمان مورد نظر مشتری برای انتقال وسایل و نوع محل باربری مشخص کننده تعداد نفرات اعزامی خواهند بود. همچنین تعداد نفرات مناسب جهت افزایش سرعت و کیفیت خدمات توسط شرکت ما تضمین شده است.

اتوبار شهر به عنوان برترین اتوبار تهران در طی ۲۰ سال سابقه درخشان خود سعی کرده تا خدمات متمایز و مطابق با استانداردهای جهانی را در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین کلیه کارکنان شرکت سعی می‌کنند که خدمات را به بهترین شکل ممکن به مشتریان ارائه کنند. به همین دلیل شرکت توانسته با زحمت پرسنل و سابقه درخشان خود به یک انتخاب مناسب جهت اسباب کشی یا حمل و نقل انواع لوازم تبدیل شود.فدک بار.اسباب چی.جیحون بار.تابان بار.اطلس بار.زیبابار.صداقت بار.جی بار.ابی بار.اچاره.ساقدوش بار.بشکن بار

مناطق:

اتوبار ستارخان-اتوبار پاسدارن-اتوبار مجیدیه-اتوبار منیریه-اتوبار رسالت-اتوبار نارمک-اتوبار ورداورد-اتوبار جنت آباد-اتوبار اکباتان-اتوبار اسباب-اتوبار اثاث-اتوبار الهیه.اتوبار تهران.اتوبار اندرزگو.اتوبار نیاوران.اتوبار.اتوبار پونک.اتوبار رسالت.اتوبار مجیدیه شمالی.اتوبار شرق تهران قیمت.اتوبار اثاث.قیمت اتوبار تهران.اتوبار جنت اباد.اتوبار میرداماد.اتوبار نارمک.اتوبار اکباتان.اتوبارغرب.اتوبار منیریه.اتوبار مجیدیه..اتوبار مرزداران.اتوبار تهرانپارس.اتوبار ظفر.اتوبار ستارخان.اتوبار اقدسیه.اتوبار در شرق تهران.اتوبار پاسداران.اتوبار شرق.اتوبار شمال.اتوبار شرق تهران.اتوبار صادقیه.اتوبار در تهران.اتوبار شهرک غرب.اتوبار ولنجک.اتوبار یوسف اباد.اتوبار غرب تهران.اتوبار سعادت اباد.اتوبار تجریش.اتوبار ولیعصر.اتوبار آرژانتین..اتوبار قیطریه.اتوبار الهیه.اتوبار شمیرانات.اتوبار اقدسیه.اتوبار تهران.اتوبار جردن.اتوبار شرق تهران قیمت.اتوبار شرق تهران.اتوبار شمال.اتوبار قیطریه.اتوبار میرداماد.اتوبارغرب.بهترین اتوبار تهران.قیمت اتوبار.

اتوبار ستارخان-اتوبار پاسدارن-اتوبار مجیدیه-اتوبار منیریه-اتوبار رسالت-اتوبار نارمک-اتوبار ورداورد-اتوبار جنت آباد-اتوبار اکباتان-اتوبار اسباب-اتوبار اثاث-اتوبار الهیه.اتوبار تهران.اتوبار اندرزگو.اتوبار نیاوران.اتوبار.اتوبار پونک.اتوبار رسالت.اتوبار مجیدیه شمالی.اتوبار شرق تهران قیمت.اتوبار اثاث.قیمت اتوبار تهران.اتوبار جنت اباد.اتوبار میرداماد.اتوبار نارمک.اتوبار اکباتان.اتوبارغرب.اتوبار منیریه.اتوبار مجیدیه.اتوبار مرزداران.اتوبار تهرانپارس.اتوبار ظفر.اتوبار ستارخان.اتوبار اقدسیه.اتوبار در شرق تهران.اتوبار پاسداران.اتوبار شرق.اتوبار شمال.اتوبار شرق تهران.اتوبار صادقیه.اتوبار در تهران.اتوبار شهرک غرب.اتوبار ولنجک.اتوبار یوسف اباد.اتوبار غرب تهران.اتوبار سعادت اباد.اتوبار تجریش.اتوبار ولیعصر.اتوبار آرژانتین.اتوبار قیطریه.اتوبار الهیه.اتوبار شمیرانات.اتوبار اقدسیه.اتوبار تهران.اتوبار جردن.اتوبار شرق تهران قیمت.اتوبار شرق تهران.اتوبار شمال.اتوبار قیطریه.اتوبار میرداماد.اتوبارغرب.بهترین اتوبار تهران.قیمت اتوبار
۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق سایت برای بارچین بار محفوظ است.

Call Now Buttonتماس بگیرید (کلیک کنید)